Gry planszowe

Niestety większość gier tego wydawnictwa aktualnie nie jest dostępna w regularnej sprzedaży. Można je nabyć „z drugiej ręki”.

https://www.ceneo.pl/16960568#tab=spec

W Zakładzie Lubelski Lipiec ’80 – gra opowiada o sytuacji w lubelskiej Fabryce Samochodów Ciężarowych w okresie narastania konfliktu społecznego w lecie 1980 r. Ukazuje realia pracy i funkcjonowanie zakładów w latach 80. XX w., gracze wcielają się w robotników lubelskiej fabryki.


https://www.ceneo.pl/26361425#tab=spec

Bohaterowie Wyklęci – gracze pełnią rolę dowódców oddziałów podziemia antykomunistycznego. Celem jest walka i uprzykrzanie działań władzy komunistycznej.

https://www.ceneo.pl/20941608#tab=spec


Sigismundus Augustus Dei Gratia Rex Poloniae – gracze wcielają się w przywódców rodów magnackich, za czasów rządów Zygmunta Augusta. Mogą decydować o sprawach takich jak zaciąg do wojska, lobbowanie podczas misji krajowych i zagranicznych w celach osiągnięcia własnych korzyści i pozyskania poparcia czy walka o pozyskanie najważniejszych stanowisk w państwie. Zwycięstwo zależy od działań pozytywnych – umacniania potęgi państwa, rozwoju kultury itd…

https://www.ceneo.pl/17868679?se=Zg8g_hmgeKPfdl7Ne9w6QssuYNmaiX-8&gclid=CjwKCAiArOqOBhBmEiwAsgeLmQ9gDgwo6PAyKDg4PNuYLY5AsUj_jC1tLzAtaRCHYP6SWW2IUV0hCRoC7L8QAvD_BwE


Teomachia – dwuosobowa gra karciana, w której każdy z graczy wciela się w rolę jednego z mitologicznych greckich bogów. Używając starożytnych artefaktów i tajemnych mocy muszą zyskać jak największe grono wiernych.

https://www.ceneo.pl/49571639#tab=spec


Veto – szlachecka gra karciana, w czasie której gracze kierują frakcjami podczas wolnej elekcji. Celem gry jest osadzenie na tronie swojego kandydata na króla (elekta) lub pokonanie przeciwnej frakcji. Gra posiada 9 rozszerzeń (m.in. Rębajłowie, Radziwiłłowie, Wiśniowieccy, królobójstwo) .

https://www.ceneo.pl/42140929#tab=spec


First to Fight – gra tocząca się w czasie II Wojny Światowej, zadaniem uczestników jest wcielenie się w rolę członka Sztabu Naczelnego Wodza i zarządzanie polskim wojskiem w walce z okupantem.

https://www.ceneo.pl/45310318#tab=spec


Odbudowa Warszawy 1945-1980 – zadaniem graczy jest odbudowa stolicy po drugowojennych zniszczeniach. Co ciekawe, to od woli uczestników zależy kiedy i w jakim miejscu zostaną wybudowane znajdujące się na liście obiekty.

Strony: 1 2

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Dumnie wspierane przez WordPressa | Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑